Nečekaný zvrat v Uchihovic rodině díl 2-Trénovat,trénovat,trénovat...

23. listopadu 2011 v 17:47 | Hanako Hyuuga
další dílek
Znavená jsem se svalila do trávy.Byla jsem vyřízená. A to Sasuke vůbec.Nebylo na něm poznat, že se hýbal.V klidu dýchal a nebyl ani zpocený.Za to já bych se mohla dát ždímat.Sasukeho jsem ani jednou nezasáhla,i když jsem se snažila co mohla.Vždy se mi bravurně vyhnul.Itachi mi podal jídlo.S díkem jsem ho přijala.Nacpala jsem se jídlem a znova lehla do trávy.Za chvíli jsem spala.
......................................................................................................................................
,,Itachi.",,Co?!",,Ona se mi nezdá.Je nějaká divná.",,Taky si to myslím.Musíme se teď soustředit na to, aby ses dostal do Akatsuki je ti to jasné.",,Jo, ale jak mám trénovat, když teď trénujeme ji?",,Až se trochu zlepší, tak budeš sní trénovat.Máš mezery v základech a ty se potřebují zaplnit.A teď jdi spát.Ráno si dáš dvaceti kilometroví běh.",,Hai"Lehnul si na deku a usnul.Itachi se přesunul na strom.Jsou hledaní ninjové a tak musí vždy někdo hlídat.Pohupoval jednou nohou sem a tam…

Druhý den jsem se probudila za svítání.Ale Sasuke tu nebyl.Itachi přišel ke mně a povídá."Rozcvičku jako včera, ale plus deset."Tak jsem začala.Dnes to šlo o trochu líp než včera, ale přesto to byla makačka.Potom mi Itachi dal do ruky kunai abych se ubránila letícím shurikenům, co na mě hodil.Co mám dodat.Šlo mi to rozhodně lépe než včerejší trénink.Odrazila jsem nespočet, ale taky nespočet se mi zaryl buď do kůže nebo mě poškrábal.Za chvíli jsem se už neudržela na nohou.Itachi ke mně přišel a začal mi z ran vyndavat shurikeny a jejich úlomky.Potom mi rány zavázal obvazem.Sasuke už doběhl, ale nevypadal unaveně.,,Tak Miyo dívej se a uč se!"Kývla jsem na souhlas.Oběma se rozzářili oči do červena. Vrhli se proti sobě.Chvíli měl na vrch Itachi a pak i Sasuke. Byl to vyrovnaný souboj.Dívala jsem se s velkým úžasem.Ani jsem si nedovolila mrknout.Po dvou hodinách to přestalo.Itachi měl svou katanu přiloženou u Sasukeho krku.,,Zlepšil si se Sasuke."Poplácal Sasukeho po rameni.,,A teď ty.Ukaž co sis zapamatovala.Bojuj jako kdybys mě chtěla zabýt."Přikývla jsem, i když jsem byla značně vysílená.Začala jsem bojovat.Itachi pořád jen uhýbal a přitom mi radil co a jak.Konečně jsem se strefila.Dopadl na zem a já hned taky.Už jsem toho měla dost.Za dnešek jsem se hodně zlepšila.Na to jak jsem vypadala včera.,,Miyo…Jak si to udělala?To byl můj výpad.",,Viděla jsem ho, když si bojoval proti Itachimu. Tak jsem ho zkusila."Oba dva na mě civěli s otevřenou pusou.Nic víc jsem už neviděla, protože jsem se zhroutila vyčerpáním.

,,Itachi…Co?Jak?",,Nevím, ale není to obyčejná holka."Zvedl ji a odnesl k ke stromu u kterého spali.,,Tak jdeme ještě bojovat?",,Že váháš."Přitakal Sasuke a další tři hodiny bojovali.
Když jsem se probudila, tak byli už kluci vzhůru.Změřili si mě pohledem.,,To je dobře, že už si vzhůru, protože si dáš se Sasukem dvaceti kilometroví běh.Jo a abych nezapomněl, dnes se vydáváme na cestu."Itachi mrknul na Sasukeho a on přikývnul.Vůbec jsem netušila, co to má znamenat, ale nechala jsem to být.Sasuke se rozeběhl a tak já v závěsu za ním taky.Po třech kilometrech už jsem nemohla, ale nepřestávala jsem.Předci je nezklamu.Oni mě začali trénovat a já to zabalím už po třetím kiláku. I přes tu námahu jsem běžela dál…

Konečně jsme doběhli.Už nemůžu.Bolí mě nohy a v kolenech mi to divně brní.,,Tak vyrážíme"Zavelel Itachi. Poslušně jsem tedy vstala a vyrazila za nimi.
Zastavili jsme se až asi o čtyřicet mil dál.Už bylo pozdě večer a já už nemohla.Sasuke našel nějakou jeskyni a tam jsme připravili oheň.Teda připravili, kluci připravili a já se dívala.Našla jsem si měkou hlínu a na ní jsem spokojeně usnula.Tak to pokračovalo tři týdny.Vstávali jsme za svítání, běhali míle a trénovali.Sem tam jsme odcházeli na jiné místo.Musím říci, že jsem se hodně naučila.Itachi říká, že jsem na úrovni genina. To je prý odrazový můstek, od kterého začínají všichni ninjové.Jsem ráda, že mě berou jako ninju.Ale všechno netrvá věčně….

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Arigato za návštěvuSmějící se