Nečekaný zvrat v Uchihovic rodině díl 7-Konoha

23. listopadu 2011 v 17:48 | Hanako Hyuuga

,,Výš,že si teď málem byla mrtvá."Pokračoval. Vyhrkli mi do očí slzy.,,Co pak si to neuvědomuješ."Chtěl mi dát facku,ale zastavila ho něčí ruka.,,Sasuke už dost.Už je z tebe už vyklepaná dost."Vložil se do toho Itachi.,,Pojď…vyprovodím tě."Řekl s klidem a vyšel z koupelny.Stála jsem tam jak solný sloup.Sasuke do mě strčil,abych se hnula.Pomalu jsem se tedy rozešla za Itachim. Sešli jsme dolů po schodech a tam stálo sedm lidí a nevěříc si mě prohlíželi.Byla to nějaká kytka,žralok,chlap s maskou,Muž s kosou,další zahalený muž,Kluk s červenými vlasy,ta holka s modrými a Pein. Ze všech jsem měla respekt, až na Peina. Ten mi přišel takový…takový…nemůžu najít to správné slovo.Itachi mě vyprovodil ven.Došel se mnou do lesa.,,Prosím. Neudělej už žádnou hloupost."Řekl prosebným hlasem než zmizel v oblaku kouře.,,Počkej!"Stačila jsem zavolat.Povzdechla jsem si a vydala se,kam mě nohy nesli.
Uběhli dva dni a ten třetí byl u konce.Šla jsem pořád rovně.Zastavovala jsem se jen zřídka.Měla jsem hlad a nohy mě bolely,ale kdybych teď zastavila,určitě bych zemřela.Pobíhá tu mnoho divoké zvěře a ninjové jsou na každém kroku.Kdybych jen na chvilku usnula,bylo by po mě.Slunce zapadávalo. Vše utichalo.Slyšela jsem jen vítr jak si pohrává s listami v korunách stromů.Třetí den byl u konce a já jsem pořád na cestě a nevím kde jsem.Nohy mě už neunesly.spadla jsem na zem a ztratila vědomí.
Otevřela jsem pomalu oči.Viděla jsem bílí strop.Pomalu se zvednu,abych si mohla prohlédnou zbytek pokoje.Byl úplně bílí.Ležela jsem na posteli a vedle ní byl noční stolek. Na pravé straně byli dveře.Klika se pohnula a ve dveřích stála mladá žena.Měla blonďaté vlasy stažené do dvou volných culíků.Přešla k posteli a vzala do ruky zdravotní kartu.Koukala jsem na ni,jak tele na nový vrata. Konečně si mě všimla.:,,Ty už si vzhůru?!Myslela jsem,že budeš spát díl.",,Kde to jsem?"Zeptala jsem se na,asi tu nejběžnější otázku,co je,když se člověk ocitne někde úplně jinde.,,Si v nemocnici.Ve městě jménem Konoha"Odpověděla nevzrušeně.Měla jsem další otázku.:,,Kdo jste?",,Tsunade…Hokage."Vytřeštila jsem oči.Nikdy by mě nenapadlo,že zrovna já se můžu setkat s Hokagem. Vystřelila jsem z postele,abych se uklonila,ale nohy zakopla jsem o neviditelný práh.Takže jsem skončila na zemi.Hokage se zasmála mé nemotornosti a znovu se vrátila k vysvětlování.:,,Našli tě naši ninjové,když se vraceli z mise a vzali tě sem.Ale teď mi prozraď…Kdo si?",,Moje jméno je Miyu."Odpověděla jsem zdvořile.,,Dobře a něco o sobě?",,Nic nevím,prostě jsem na světě a toulám se.",,To nemáš rodinu?Ze které vesnice pocházíš?Si ninja?"Zahrnula mě otázkami.,,O rodině nic nevím.Nevím ani o rodné vesnici,ale moc se chci stát ninjou a proto trénuji."Odpověděla jsem.,,Tak to o sobě moc nevíš,co?",,Ano prosím."sklopila jsem oči.,,No nic.jestli nemáš kam jít.Můžeš zůstat tady.Mohla by ses stát ninjou,když po tom tak toužíš."Rozzářili se mi oči.Bude ze mě ninja.,,Tak-vidím,že už si rozhodnutá a tak se do toho dáme.Pojď za mnou."Jak řekla,tak jsem udělala.Vydali jsme se ven z nemocnice.Prošli jsme pár ulicemi až jsme se dostali před velikánský na červeno natřený dům. Otevřela jsem pusu.Bylo to velkolepé sídlo.Vyšli jsme po schodech nahoru a prošli vstupními dveřmi.Propletli se uličkami až jsme vešli do kanceláře.Tsunade se posadila na židli za stolem a pokynula,abych si sedla též.,,Tak…vyplníme pár papírů a až budou hotový,zavolám Iruku a ten se podívá na to,co umíš a na to,co se budeš muset doučit."Kývla jsem.Sice jsem neměla ani tušení, kdo je Iruka,ale to nevadí.
Poté,co jsme vyplnili papíry,Tsunade zavolala Iruku a vysvětlila mu situaci. Ten přikývnul a odvedl mě na cvičiště.Začala zkouška.Nejdřív mě vyzkoušel v taijustu. Tam jsem uspěla.Poté přišlo ninjustu. No prý jakžtakž jsem prošla.Musím se,ale doučit různé základní techniky.Klonování a další.Dostala jsem čelenku se znakem listové.Byla jsem šťastná.Tsunade mě přidělila do týmu Kakashi a zítra jsem se s nimi měla setkat.Také mi dala byteček.Poprvé můj vlastní prostor.Namazala jsem si chleba s máslem a lehla si do postele.Vzpomněla jsem si na Deidaru. Na jeho úsměv,na jeho vlasy a oči.Stýskalo se mi.Toužila jsem po tom,aby byl u mě.To samí i s Itachim a Sasukem, i když tam to bylo spíše kamarádské.Dlouho jsem na tím přemýšlela než jsem konečně usnula.
Ráno jsem si dala snídani a vyrazila jsem do kagekanclu. Slušně jsem zaklepala a počkala,dokud se neozvalo dále.Vešla jsem dovnitř a uviděla tři ninji.,,Miyu,dobře,že už si tady.Takže do tohohle týmu tě přiřazuju:Kakashi,Naruto a Sakura.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Arigato za návštěvuSmějící se