Nečekaný zvrat v Uchihovic rodině díl 9-Hidan zachraňuje

23. listopadu 2011 v 17:48 | Hanako Hyuuga

S tímhle jsem se ocitla zas v realitě.Otevřela jsem oči a aktivoval se mi sharingan. Začal boj.Orochimaru vůbec nezpozoroval,že mám sharingan a já ho dostala do genjutsu,samozřejmě že to udělal ten Samuraj. Nějak mě z poloviny ovládal a ukazoval,čeho jsem schopna…
...........................................................................................................
Orochimaru padl k zemi a já v závěsu za ním.Sice jsem nebojovala,ale i tak to bylo náročné.Teď až si toho všimnul.:Ty…ty máš sharingan!!!"Zařval. Itachi se vyděšeně na mě kouknul,když jsem se na něj otočila.,,A co má bejt?!"Zeptala jsem se.,,Miyu jak?"Zeptal se Itachi. Pokrčila jsem rameny a dál se věnovala orochimarovi. Vzala jsem katanu,která byla zabodnutá v zemi a pomalu jsem se blížila k němu.Už jsem byla skoro u něj když…,,Orochimaru-sama!"Zavolal nějaký kluk s brýlemi a doběhl k němu.,,Orochimaru-sama jste v pořádku?",,Vypadám snad,že jsem v pořádku.Odnes mě do sídla a připrav těla,musím opět získat svoji moc."Ten kluk vzal ora na záda a oba rázem zmizeli.Neudrželi mě nohy.Sharingan mě opustil a já se cítila strašně slabá.Dlouhou chvíli jsem tam jen klečela a vydýchávala se.Poté jsem se dobelhala k Itachimu,který dával první pomoc Sasukemu.,,Jak je ne tom?"Zeptala jsem se.,,Bude v pořádku."Odpověděl Itachi a položil Sasukeho do trávy.,,Jak to, že máš sharingan a umíš ho používat."Zeptal se.,,Nevím a neumím.V mysli se mi objevil takový chlap a nabídnul mi pomoc.",,Aha ten samuraj.Viděl jsem ho když se u mě prvně projevil sharingan…"Nad námi prosvištěl jestřáb.Něco zakrákal a odletěl.,,Posily jsou na cestě.Za pár hodin tu budou.Nemáme se čeho bát."Řekl Itachi a opřel se o strom.Udělala jsem to samé a po dosti dlouhé chvíli jsem se odvážila zeptat.:Itachi…Mohla bych u vás zůstat?Nikam nepatřím dokonce ani do Konohy ne.Prosím Itachi."Nasadila jsem psí očka.,,Zachránila si nám život a máš sharingan. Měl bych ti pomoct s tréninkem…Domluvím to s peinem. Neboj se, u nás se místo najde.",,Dekuju Itachi."Špitla jsem a dál už nepromluvila ani slovo.
,,Ty debilní uchihové potřebují pomoc.Já bych je tan nechal ať shnijí. Že kvůli té pomoci si ani nemůžu nagelovat vlasy,co je v tom za spravedlnost Jashin-sama."Slyšeli jsme už z dálky.,,Sakra proč museli poslat zrovna Hidana."Zaklel Itachi.,,Kdo je Hidan?"Zeptala jsem se.,,Za chvíli ho poznáš.",,Ty vole blbý stromy.Rosekám je na kousíčky.A až z nich budou kousíčky tak je podpálím…Au zasr*nej kořen.Budou rádi,že je nezabiju ty šme*dy zasr*ný."Ozvalo se zase.Po chvíli se vynořil takovej týpek z lesa.Měl šedivý rozčepýřený vlasy z poloviny nagelovaný a na zádech připevněnou kosu.,,Tak tohle je Hidan?"Zašeptala jsem itachimu. Nepatrně přikývnul.,,Itachi tady jsi, dělej pohni kostrou ať jsem co nejdřív doma!"Přišel k Sasukemu,který byl pořád v bezvědomí.Vzal ho na záda rozešel se zpět.Zastavil se u vchodu do lesa a otočil se.,,Tak jdeš?!...A kdo je tohle?"Zeptal se když jsem pomohla itachimu vstát a podpírala jsem ho,když šel.Itachi neodpověděl a tak jsem se musela představit sama.:Jsem Miyu, těšíme.",,Jsem Hidan kotě."A mrknul na mě.Zčervenala jsem a s itachim jsme se k němu rozešli.Celou cestu mi vyprávěl o sobě,jak je úžasný a jak zabil toho a toho člověka a jaká to byla sranda.Připadala jsem si jako,když mluvím s psychopatem.No nějak jsme se dostali do sídla.Itachi mě navigoval do svého a sasukeho pokoje.Myslela jsem, že ho zabiju.,,Jdi tudy, a nebo ne jdi tudy a co kdybys to vzala touhle cestou…"No nějak jsme se tam dostali.Položila jsem ho na postel a sama jsem si sedla do křesla naproti němu.Za chvíli jsem už neudržela víčka nad očima a tak jsem šla spát.Po sídlu začali kolovat zvěsti,že jsem zase tu.Už to věděli všichni,co zrovna neměli misi a čekalo se jen na to, co řekne Pein.

Probudilo mě prásknutí dveří.Otevřela jsem oči a uviděla jsem modrovlasou mladou ženu.,,Ahoj,Promiň jestli jsem tě vzbudila,ale přišla jsem se podívat na sasukeho. Mimochodem já jsem Konan."Řekla.,,Jsem Miyu těší mě."Odpověděla jsem zdvořile.,,Neboj, Itachi už všechno řekl a jen se čeká na hlasování, ale myslím si, že tě tady asi necháme.",,Děkuji a…je tady Deidara?",,Ten je na tří denní misi a vrátí se až zítra.",,Aha tak to vás nebudu rušit.",,Prosím tě, mě nerušíš a tykej mi.",,Dobře. Jsem ráda, že tady je nějaká holka.",,To já taky,už mi tady všichni lezou na nervy."Obě jsme se začali smát a mezi tím,co Konan léčila sasukeho,jsme se popovídali a hodně si rozumíme, určitě z nás budou dobré kamarádky.

Konan potom odešla a já osaměla.Vzpomněla jsem si na deidaru. Těšila jsem se na něj snad nejvíc, co to šlo.Ale bála jsem se o něj,aby se mu něco nestalo.Po chvíli přišel Itachi se sladkým úsměvem na rtech.,,Co se stalo, že si tak usměvaví?"Zeptala jsem se.,,Mám dobrou zprávu…Můžeš tu zůstat a učit se sharinganu."Odpověděl.,,A to máš z toho takovou radost?!"Zeptala jsem se vyjeveně.,,Jo protože tě budu učit.",,To je super."Odpověděla jsem s nadšením.,,A teď se pojď najíst.Všichni už na tebe čekají."Strhnula jsem.,,Všichni?",,Jo všichni chtějí vidět dívku,co nám zachránila život."Zmocnil se mě strach.Pocit,že na mě někdo čeká a že mě chce poznat mi nebyl dvakrát příjemný.Šli na mě mdloby.Itachi poznal, že jsem rozrušená a tak se na mě usmál, vzal mě za ruku a pomalím krokem mě tahal ke schodům.Itachiho a sasukeho pokoj je ve druhém patře.,,Neboj, to zvládneš.Všichni si tě oblíbí."Chlácholil mě a vedl ze schodů.Hned pod nimi se nacházela kuchyně.Na levé zdi byla vyražená zeď a tak se dalo dostatečně dobře projít do jídelny.U stolu sedělo několik lidí.Všichni na mě pohlédli.,,A…ahoj jsem M..Miyu.R…ráda vá…s poznávám."Představila jsem se jako tříletý dítě, které neumí mluvit.Postupně se mi představili úplně všichni.,,Jsem Kakuzu,mám rád peníze a nesnáším hidana."Řekl muž celý zahalený do jaké si ho šátku.,,Mě znáš.Hidan, mám rád krev a smrt a nenávidím, když nedostanu, co chci."Řekl Hidan a zas na mě mrknul.Radši jsem se podívala na dalšího.,,Jmenuju se Sasori. Mám rád loutky a nerad čekám a nechávám čekat."Řekl muž s červenými vlasy.,,Moje jméno je Kisame. Můj oblíbený živel je voda a oheň nesnáším.,,Tobi už ví,že bude mít Miyu rád."Řekl podivín s maskou.,,Jsem Zetsu starám se o zahradu."Zahlásil jakýsi keř.,,Tak ,myslím, že tohle seznamování je k níčemu a akorát je v tom zmatek.Miyu pomůžeš mi nandat na stůl večeři?"Zeptala jsem mě Konan. Přikývla jsem a šla s Konan do kuchyně.Za pár minut bylo na stole a mi mohli spokojeně pojíst.Necítila jsem se v téhle společnosti dobře.Ti lidé byli z velké části podivíni.Vůbec jsem nechápala,jak můžou přežít jeden druhého.Seděla jsem vedle itachiho,za což jsem byla vděčná a vedle hidana. Ten se pořád na mě usmíval a házel po mě všelijaké zamilované pohledy.Sedělo se do takového oválu.Itachi,já,Hidan,Kakuzu,Tobi,Sasori,volná židle,Konan,další volná židle,Zetsu,Kisame a volná židle,tam asi sedí Sasuke,protože byla vedle itachiho,takže jen hádám,že tam sedí…

Bydlela jsem zatím u kluků v pokoji,než mi vyklidí pokoj po orochimarovi. Nastěhovali mi sem postel a já jsem jim byla za to vděčná.Představa,že po tomhle dni bych ještě přenášela postel nebyla zrovna lákavá.Uvelebila jsem se na ni a přestože bylo asi osm, jsem usnula a spala až do šesti do rána.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Arigato za návštěvuSmějící se