Příběh smolaře Kabuta

13. listopadu 2011 v 9:49 | Hanako Hyuuga
dávám semjednorázovku,kterou jsem napsla,když jsme jeli do Itálie...Vlastně ani nevím jak mě to napadlo, jen jsem přemýšlela jakej jsem strašnej smolař...Tak tady je...


,,Kabuto!Je večeře."Zavolala rusovlasá žena na svého patnáctiletého syna.,,Už jdu mami."Ozvalo se z horního patra.Mladík zaklapl knížku a doběhl do obýváku, tam jeho matka nandavala večeři.Sedl si ke stolu a pustil se do jídla.,,Nad čím přemýšlíš mamko?"Zeptal se po chvíli své matky,která byla zabraná do svých myšlenek.,,Už je to deset let."Povzdechla si.,,Hm,asi už jo.Ale nesmíme myslet na minulost.",,Máš pravdu,mysleme na přítomnost."Podívala se na fotografii a krbu.,,Proč si jen odešel?"Zeptala se v duchu.Na fotce byl muž s černými vlasy a s bílou pletí.Zavrtěla hlavou a pustila se do jídla.Usmála se nad svou hloupostí.Pořád ještě nandavala i jemu.Zazvonil zvonek.,,Jdu otevřít."Informoval ji Kabuto. Otevřel dveře a ztuhl.Ve dveřích se objevil on.On který může za vše špatné.Vařila se mu krev v žilách.,,Ahoj Kabuto. Přišel jsem si pro tebe."Řekl slizkým hlasem.Kabuto začal couvat.,,Kdo to je?"Zavolala na něj matka.Muž se zamračil a řekl.:,,Ona ještě žije?!",,Ano vyléčil jsem ji."Odpověděl Kabuto.,,Kabuto!Kdo to je?"Zeptala se už ostřejším hlasem.,,On"Vydechl. Jak to slyšela,vzala svou katanu a postavila se před Kabuta.,,Ty hajzle, co tady chceš?!"Zeptala se naštvaně.,,Ale…Copak si nepamatuješ,co jsem řekl před deseti lety, když jsem odcházel…",,Ty svině!",,Ale prosím tě,co tak ostrá slova…Mitsuki,miláčku."Zazubil se na ní.,,Orochimaru já ti Kabuta nedám za žádnou cenu.",,To se ještě uvidí."Řekl a jemním máchnutím odhodil na kuchyňskou linku.,,Mamí"Křiknul Kabuto a chtěl se za ní rozeběhnout, ale cestu mu zatarasil Orochimaru.,,Neboj, nebude to bolet."Řekl a kousnul Kabuta do ruky.Na ní se udělala divná značka.Kabuta začalo bolet celé tělo.Křičel a házel sebou.Po chvíli upadl do bezvědomí.Orochimaru se uchechtnul,hodil ho přes rameno a klidný krokem odešel.

Pomalu otevřel oči.Byl v nějaké cizí místnosti.Nebyli tam okna a proto nemohl určit,kolik je hodin.,,Konečně jsi vzhůru."Řekla postava ve dveřích.Kabuto ji viděl rozmazaně.Začal se shánět po brejlích.,,Máš je na nočním stolku."Řekla. Kabuto si nasadil brýle a naskytl se mu pohled na rusovlasou dívku.Měla drobnou hubeňoučkou postavu a tvář jako anděl.,,Kde to jsem?"Zeptal se zírajíc na tu krásku před ním.,,Si u Orochimara. Jsem Tayuya a ty?",,Kabuto"Odpověděl a pokusil se zvednout.Opřel se o ruce a vyjekl.Ucítil totiž ostrou bolest u lokte.,,Prosím tě opatrně!Mohlo by to být ještě horší."Řekla Tayuya.,,A jak to víš?"Zeptal se pochybovačně.Tayuya si odhrnula vlasy ze svého krku.Měla na něm podobné značky jako měl Kabuto.,,Chápu…Co to vlastně je?"Zeptal se.,,Jeho prokletá pečeť.Dodá ti víc síly,ale staneš se jeho služebníkem…Neboj se.Všichni jsme na stejné lodi.",,Všichni?Takže je nás víc?"Jasně. S tebou je nás šest, ale přijde ještě jeden.",,Tayuyo!"Jeho hlas otřásal všemi zdmi.,,Už budu muset jít.Přinesu ti potom večeři."Řekla Tayuya a odešla.Aha, takže je odpoledne.Pomyslil si Kabuto.Za nedlouho ho zmohla únava a usnul.

Z kabuta a Tayuyi se stali dobří přátelé.Kabuto,ale cítil něco víc.Po čase se k jejich týmu přidal Uchiha Sasuke. Okamžitě si získal Tayuyu. Chodili spolu na mise,bydleli spolu a mazlili se na každém kroku.Zatím co Kabuto byl většinu času v laboratoři a dělal pokusy.Přímo umíral závistí na sasukeho. Sasuke byl sice stejně starý jako on,ale Tayuyu přitahoval mnohem víc.Za pár dní má Tayuya narozeniny.Bude jí už devatenáct.Kabuto přemýšlel,co by jí dal,aby to bylo lepší než Sasukeho dárek. Sasukeho dárek ho však předčil na plné čáře. Sasuke porazil Orochimara a tak mohli žít šťastně a spokojeně. Kabuto se vrátil k matce a Tayuya odešla se Sasukem do Konohy.
Jednou měl misi. Měl donést důležitý dopis do konohy. Těšil se, že uvidí tayuyu. Od té doby, co ji poznal, ji toužil políbit.Chtěl ji hladit a objímat.Chtěl prozkoumat každý částeček jejího těla.
Dorazil do konohy v dobré náladě.Zjistil, kde bydlí a vydal se za ní.Přišel k onomu domu a tam zaslechl.:,,Ty jeden kret*ne, ty odpade všech uchihů. Proč si to udělal?!",,Protože jsem si chtěl užít.",,Vypadni,už tě nechci vidět a tebe taky ne.Ty jedna růžová krá*o."Řvala Tayuya přes celou konohu.,,Pokud dovolíš, tohle je můj dům."Řekl s klidem Sasuke. Hned poté vyběhla Tayuya z domu.Kabuto se rozeběhl za ní.Po chvíli se mu,ale ztratila z dohledu.Hledal ji snad všude.Nakonec musel použít vyhledávací zařízení,které vymyslel.Našel ji v parku.Seděla pod stromem odjímající své nohy a plakala.Kabuto si k ní přisedl.:,,Ahoj",,Ahoj"Kuňkla.,,Co se stalo?"Tayuya mu začala vyprávět o Sasukem, že se vyspal s nějakou holkou a potom ji vyhodil.Začala vmetat nespočet urážek na uchihův účet.Kabuto už to nechtěl a ani nemohl poslouchat,proto ji políbil.Tayuya na něj zírala neschopna slova.,,Promiň,ale chtěl jsem tě umlčet."Omluvil se.Tayuya se cítila zvláštně.Cítila motýlky v břiše.Nebyla schopna určit,co se děje,ještě nic takového nikdy necítila.,,Taky cítíš motýlky v břiše?"Zeptala se.,,Milióny",,Co to znamená?",,Tomu se říká láska."Odpověděl. Tayuye to začalo dávat smysl.Vrhla se na kabuta. Ten z její rychlé reakce byl zaskočen a proto nestíhal polibky oplácet.Tayuye to ovšem nevadilo.Dlouho tam jen tak seděli,objímali se a zahrnovali se polibky.

,,Mami,tak tohle je Tayuya."Představil mitsuki tayuyu. Mitsuki si dívku změřila pohledem.Tayuye byla žena povědomá,ale nevěděla odkud ji zná.,,Tayuyo,si to ty."Zeptala se Mitsuki nevěřícně.Tayuye to došlo.:,,Mami"Hlesla a padla ji do náruče.,,Mami?"Podivil se Kabuto.,,Kabuto,tohle se tvoje ztracená sestra."Vysvětlila Mitsuki. Kabuto se na tayuyu podíval vyděšeným pohledem a v duchu si řekl.To není možný…Já jsem ten největší smolař na světě…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Arigato za návštěvuSmějící se