Ulquhime

13. listopadu 2011 v 9:38 | Hanako Hyuuga
Napadlo mě to,když jsem prohledávala youtube a oběvila jsem doujinshi na pá Ulquhime


Psáno z pohledu Ulquiorri.
Poté co jsem na Aizenovo přání přivedl tu ženu. Jak se vůbec jmenuje…jo už to mám Orihime Inoue, přikázal mi, abych ji hlídal a staral se o ní. To mě vážně nebavilo. Pořád mluvila jen o tom samém.Ichigo pro mě přijde…určitě.To jsem nesnášel. Zrovna jsem byl na cestě do jejího pokoje s jídlem, když mě zastavil Grimmjow.,,Kam se to tak ženeš?!",,Jdu občerstvit našeho vězně, tak jestli dovolíš …"Pokynul jsem hlavou, aby šel na stranu, ale on se ani nehnul.,,Jo jdi ji občerstvit…A nechtěl bys to předat mě.Ty máš jistě spoustu práce.",,Hm…",,Tak co ušetřím ti jednu dlouhou cestu do jejího pokoje."Neodpovídal jsem.Nedalo by se říct, že mám hodně práce, ale vůbec se mi tam nechtělo.Podal jsem Grimmjowi tác s jídlem a odešel jsem směr můj pokoj.Sedl jsem si na gauč a přemýšlím.Z něho mě vytrhne až jekot.S velkým mumláním jdu tam, co se ozýval ten křik.Co mě zarazilo bylo to, že zvuk se ozýval z pokoje, kde byla naše vězenkyně. Zrychlil jsem krok.Nemohl jsem dopustit, aby se jí něco stalo.Měl jsem to nařízené. Rozrazil jsem dveře. Co jsem viděl jsem se mi ani trochu nelíbilo. Ta žena byla rukama přivázaná k okraji postele jenom ve spodním prádle a Grimmjow se skláněl nad ní jak ho Aizen stvořil.Odvrátil jsem od něj zrak, vypadal opravdu nechutně.,,Co to tady běláš?!",,Jen upokojuji svou sexuální touhu.",,Tak si ji běž uspokojovat jinam.Ta žena je pod mou ochranou na příkaz Aizena tak odsuď hned vypadni.Grimmjow se jen uchechtnul, oblékl si kalhoty a odkráčel pryč.Otočil jsem se zpátky a přišel jsem k ní.,,Jsi v pořádku ženo?"Jen kývla.Odvázal jsem jí a chtěl jsem odejít,,Prosím říkej mi Orihime."Co!?Chvíli jsem váhal, ale pak jsem ze sebe vysoukal odpověď:,,D..Dobře Orihime."S tím jsem odešel.Rázným krokem jsem šel k sobě.Vykulil jsem oči, když jsem přišel k zrcadlu. A zděsil jsem se. Mé tváře nabrali jiný odstín než měli normálně.Byli takové…růžové.A to jak jsem koktal.Co to bylo?!Co to semnou je?!S těmi to myšlenkami jsem usnul.

Ráno jsem vstal docela brzo.Šel jsem si udělat snídani.Samozřejmě, že jsem ji musel udělat i Orihime. Nasnídal jsem se, zval tác s jídlem a vyrazil jsem směrem, kde se nacházel její pokoj. Potichu jsem otevřel dveře, jak to dělám každý den.Tác položím na noční stolek a chci odejít. Podívám se na ní, je tak roztomilá, když spí.Na co to zase myslím. Jsem snad nějakej úchyl.,,Děkuju"Co ona už se probudila?!,,N..není z..zač"Usmála se na mě.Ucítil jsem motýlky v břiše.Pokusil jsem se o úsměv a odešel jsem z jejího pokoje.Doběhl jsem do svého pokoje a zabouchnul jsem.Po těch zavřených dveřích jsem nakonec sjel dolů.Zhluboka jsem oddychoval. Co to semnou k čertu je?!Chvíli jsem tam takhle seděl, ale potom jsem musel jít do zasedačky.

Tam jsme se domlouvali jak zaútočíme na svět živých. Já jsem moc nevnímal.Moje myšlenky směřovali k Orihime. Vždycky jsem se v duchu okřiknul, ale ona se mi zjevila zas.,,Tak rozchod!"Poručil Aizen. Jen já a Gin jsme tam zůstali.Sbíral jsem odvahu se ho zeptat.,,Gine",,No?",,Stalo se ti někdy, že jsi cítil v břiše takový lechtání?",,No…Jen když jsem byl ve společenství duší.Vždy jsem cítil motýlky v břiše, když byla u mě.",,Kdo?",,Rangiku",,Kdo?",,Moje kamarádka.Kamarádili jsme spolu už od dob, kdy jsme byli malý.Potom jsem vyrostl a začal jsem, když jsem byl sní být nesvůj.Až později jsem přišel na to, že jsem ji miloval."Dodal smutně.,,Proč se ptáš?",,Ale jen tak díky",,Nemáš zač."Ne to není možný, to je blbost.Já se nemůžu zamilovat a ještě k tomu do lidské bytosti.Ne, ne, ne to je nesmysl.

Z pohledu Orihime

To je divný včera se choval úplně jinak a dnes koktá a červená se.Ale musím uznat, že je hezký a když se červená tak je roztomilí.Usměju se.KLEP KLEP KLEP.,,Dále",,A..ahoj Já..přinesl jsem ti oběd.",,Děkuji"Usměji se.On se jen otočí a chce odejít.,,A Ulquiorro"Otočí se.,,Nechceš si dát semnou.Je toho na mě moc.Prosím"Nevím co jsem to řekla, ale nechtěla jsem aby odešel.Vykulil na mě oči, ale nakonec ke mě přišel. Povídali jsme si a až dlouho do noci.Nejdřív moc nemluvil, ale pak..On je to takovej mluvka. Myslím, že jsem se zamilovala.Ale jak mu to říct.Co když mě odmítne…No buď mu to teď můžu říct a nebo mu to nikdy neřeknu.Rozhodla jsem se pro tu první možnost.,,Ul…Ulquiorro",,Hm",,Ja…já jsem ti chtěla ř…říct.M…miluji tě…"Než jsem to stačila říct ještě něco, něžně mě políbil.V jeho očích byla vidět čistá láska a štěstí.Tohle jsem u něj ještě neviděla.Líbali jsme se tak dlouho,dokud nám nedošel kyslík.,,Já tebe taky"A znovu mě políbil.Svalili jsme se na postel.Začal mě líbat vášnivě a aniž by se ode mě odtáhl, mi začal sundávat oblečení.Já jsem nechtěla být pozadu. Za chvíli už jsme byli oba nazí. Ulquiorra mě láskal na celém těle a pak do mě vnikl.Zasténala jsem.Byl na mě něžný za což jsem byla ráda,byla jsem totiž ještě pana. Postupně začal nabírat tempo.Vrcholili jsme ve stejný okamžik a spadli jsme vyčerpáním na postel.Ztěžka jsem oddechovala. Dal mi ještě polibek na čelo a oba jsme se ponořili do říše snů.

Tak doufám, že se líbilo a prosím komentíky:-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 0:57 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Arigato za návštěvuSmějící se