vánoce v Akatsuki

24. prosince 2011 v 15:37 | Hanako Hyuuga
Tak jsem to stihla dopsat,ale prosím vás,nečtěte to.Je to totální kravina,nechápu jak jsem to mohla napsat.No přeji vám veselé vánoce...

,,Sasori,vstávej!Dnes je Štědrý den."Skočilo mu do postele blonďaté třeštidlo. Zasténal a přikryl si hlavu polštářem.Nesnášel vánoce.Všichni byli tak…tak…tak veselý a šťastný.Hlavně Deidara. Pekl cukroví,balil dárky,nastrojoval stromeček a další,jemu nepodstatné,věci.Nejradši by se šel někam zakopat a vylezl by až po novém roce,protože to tu o silvestru vypadá podobně jako dneska.

Po pár minutách se mu podařilo blonďáka vyhodit z jeho pokoje,aby se mohl převléknout.Poté se šel dolů nasnídat.V kuchyni už oxidoval Itachi s kuchyňským nožem a rukama od krve.,,Co to děláš?"Zajímal se Rudovlásek.,,Připravuju kapra na večer.",,Proč to nedělá deidara?",,Protože nemá rád ubližování zvířat.",,Aha"Prošel kolem Itachiho k lednici a kouknul se po jejím obsahu.Náhle mu někdo skočil na záda.,,Néééé,nesmíš nic jíst dokud nebude večer,jinak neuvidíš zlaté prasátko."Vyštěkl Deidara a hned na to už objímal Itachiho a cukrovali se.,,Žádný prase vidět nechci,mám hlad!"Vykřiknul a znovu otevřel lednici,která se zavřela,když mu deidara skočil na záda.,,To teda ne,každý chce vidět zlatý prasátko."Protestoval Deidí a zavřel lednici a stoupnul si s roztaženýma rukama i nohama před ní.,,Uhni,nebo ti napráskám,že na to v životě nezapomeneš.",,To by potom sestra nebyla moc nadšená až by mě viděla."Culil se.,,Co ona přijede?!",,Jo,přijede Hanako,sestřenice Kaoshiru ,Sasuke,jeho holka, Itachiho sestřenice Taya a její kámoška Ami. O vánocích mají být rodiny pohromadě."Blonďáček se usmál a odběhl někam,neznámo kam.,,To nás tady bude jak psů!"Naštvaně si mnul klouby.,,No tak,musíš to vidět z té lepší stránky."Snažil se ho uklidnit Itachi.,,Jo a jaké.",,No,že tu bude Deidarova Sestřička."Zachichotal se.Sasori se zamyslel.Je pravda,že je do ní zamilovaný už od jejich prvního setkání,ale to nic nemění na to,že tady bude strašně moc lidí.

Ozval se zvonek.Deidara zrovna ustrojoval stromeček.Seskočil z židle,na které stál,protože na vyšší větve nedosáhl a rychlostí blesku běžel ke dveřím.,,Hanako!"Zapištěl a vrhnul se mladší sestřičce kolem krku.,,Ahoj Deidí,jak se máš?"Obejmula ho malá blonďatá dívenka s černými konečky vlasů.,,Super,zrovna nastrojuju stromeček,nechceš se připojit.",,Jasně…a Kaoshiru,půjdeš taky?"Usmála se na stejně velkou hnědovlásku s čokoládovýma očima.Deidara se s ní taky objal a všichni tři šli na ten strom.

Ozvalo se další zazvonění zvonku a tentokrát šel otevřít Itachi.,,Čau brácha."Zvednul ruku na pozdrav a mladší udělal to samé.,,Ahoj Itachi,to je Sakura,moje holka."Sakura si podala s Itachim ruku a se Sasukem odešla do obýváku.,,Ahoj Tayo,jak ses měla a tohle je Ami že,jo."Podíval se na dvě vyšší dívky než tu byli předtím.Ami měla blonďaté vlasy dlouhé po ramena a Taya měla uhlově černé oči i vlasy a ty byli o trochu delší než Sasukeho. Všichni tři se vydali do obýváku.
,,Já mám hlad,kdy bude něco k jídlu?"Stěžovala si Taya.,,Nic,žádný jídlo nebude,viď Deidaro."Zářivě se na Deidaru ustála Hanako.,,Přesně,jinak neuvidíme zlaté prasátko."Všichni seděli v obýváku a povídali si.Deidara seděl na Itachi a sem tam něco prohodili,jinak se pusinkovali,hladili a chichotali se.Sasuke svíral v náručí Sakuru,která vedla živou debatu s Konan,která seděla taktéž na klíně,ale Peinovi. Hanako,Ami a Taya si povídali spolu s Tobim na zemi, Kaoshiru se bavila s Hidanem a hodně se k sobě měli.Jen Sasori se do debaty nezapojil.Celou dobu pokukoval po Deidarově mladší sestře.Nedokázal si pomoct,nemohl se na ni přestat dívat.

Tiše se otevřeli dveře od kuchyně.V místnosti se objevili tři postavy.Rychlostí blesku se přesunuli ke špajzu a očima skenovali jeho obsah.Po velice krátké chvíli se rudovlasý chlapec rozhodl lohnout pár krajíců chleba.Jen se jich však dotknul,celou místnost zahalil dým a hned na to odletěli deset metrů dozadu.Dveře se znovu ozvali a v nich stál ten,co mohl za výbuch.,,Ha…vy jste si mysleli,že si tady v klidu šlohnete nějaké jídlo…Chacha,tak to jste na omylu,když tu hlídám já,tak nic neukradne ani myš."Zakřičel na ně Deidara a zmizel v obýváku.,,Já se na to vykašlu!"Bouchnul pěstí do země Sasori.,,Klid,my nějaké to jídlo seženeme."Uklidňovala ho Ami.,,Přesně,dokážem to."Přitakala Taya.

Ale nedokázali,než se naděli,byl večer.Deidara s Hanako a Itachim pečlivě hlídali zásoby jídla a dosmahávali kapří řízky.,,Tobi,mohl bys prosím připravit na stůl,za pět minut je večeře."Zaúkoloval Tobiho Itachi a dál se věnoval smažení.Za malou chvilku už všichni večeřeli kolem velkého stolu.To víte, Vždyť jich tam bylo jak psů.

,,Kde jsou Holky?Ami,Hanako,Taya a Kaoshiru?"Zeptal se Sasori.,,A Deidara tu taky není."Doplnil Itachi. Všichni Ostatní stáli u stromečku a čekali na ně.,,Oni Tobimu řekli,že máme začít bez nich."Přiběhnul Tobi z pokoje.,,To bychom,ale neměli."Vrtěl hlavou Pein.,,Tobimu to nařídili."Mlel pořád svoje.Tak nakonec se vrhnuli na dárky bez nich.

Itachi se pomalu dobelhal do pokoje.Otevřel dveře a zarazil se,přímo uprostřed jeho pokoje stála obrovská zabalená krabice.Pomalu k ní přešel a uviděl velký nápis:PRO ITACHIHO. Pokrčil rameny a otevřel onu krabici.Podíval se,co je uvnitř a neměl slov.Z krabice vylezl Deidara oděný do králičího kostýmku.,,Itachi…veselé vánoce"Zašeptal mu Deidara svůdně do ouška a následně ho olízl.,,Deidaro"Vydechl Itachi a hodil Deidaru do postele…

,,Kaoshiru…c…"Nestačil nic říct Hidan a už na svých rtech cítil cizí.Kaoshiru byla taktéž v krabici a oblečená jako dáblík. Netrvalo dlouho a oblečení už létalo vzduchem.

U Sasoriho se jenom líbalo a hladilo.Sasori nic na Hanako zkoušet nechtěl,teda chtěl a moc,ale Hanako byla proti.

,,Holčičky,Tobi je už tady,nebojte se,už se vám budu věnovat…"Otevřel dveře od svého pokoje Tobi. Přistoupil k posteli prohlídl si své dva dárečky.Taya a Ami byli přivázané rukama k pelesti postele a nemohli se dostat ven.Tobi se k nim přiblížil a začal jim oběma zároveň stahovat trička.Naštěstí ho Taya stihla omráčit sharinganem a tak si tobi rozbil hubu o skleněnou tabuli skříně.Při pádu si vyrazil několik zubů a spadla mu i ta strašná maska.,,Uchiha Madara…"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Arigato za návštěvuSmějící se