Pouť

14. února 2012 v 22:29 | Hanako Hyuuga
Tak, když je ten valentím. Narychlo jsem sepsala povídku. Je hodně krátká a trochu divná. Původně jsem se na to chtěla vykašlat, protože valentýn jsem naposledy slavila ve druhé třídě, takže už to je nějaký pátek, ale tak jsem si alespoň něco napsala a snědla několik sladkostí. Tím asi můj valentín končí. Ale pro všechny, kteří mají/měli s kým slavit tento svátek, doufám, že se vyvedl nebo ještě vyvede a tady je vmiňovaná povídka na pár ItaDei.


,,Itachííí" Přilítne ke jmenovanému blonďáček a zavěsí se mu kolem krku.,, Co pak se děje Deidí?" Přivine ho do náruče.,, Víš, co je dneska za den?!" Podívá se mu do očí. V nich se odráží hravost a veselost.,, Že by valentýn?" Zkusí to černoočko na svého nejlepšího přítele.,, To taky, ale to hlavní. Do města přijela pouť, že tam semnou půjdeš." Zajiskří mu v očích. Kdo by neodolal, zvláště potom Itachi. Ten by dal cokoliv za každou sekundu strávenou sním. Škoda, že si to mladší neuvědomuje, že je pro Itachiho víc než jen kamarád. Itachi se nuceně usměje, aby zahnal známku smutku a přikývne. Blonďáček radostí povyskočí a utíká si pro kabátek s králičíma ušima, který dostal od Itachiho k narozeninám. Itachi si nepatrně povzdechne. Proč mu to ještě neřekl. Vždyť spolu tráví většinu času. Nemá odvahu. Bojí se odmítnutí, už několikrát se mu to snažil říct, ale vždycky se z toho nakonec vykroutil. V tom dostal nápad.,,Dejdí, počkej na mě venku, musím ještě něco dořešit." Houkl do chodby a odpovědí mu bylo prosté un. Itachi popadl mobil a vytočil číslo jednoho z jeho dobrých kamarádů.,, Ahoj Itachi, co potřebuješ?"…

,,Jé to je úžasné." Vykřikl mladší, když dojeli před pouť. Usmál se na svého společníka a odběhl si koupit lístek.,, Počkej, já ti ho koupím." Pousmál se černovlásek.,,Vážně, ty si tak hodný Itachi. Arigato."Obejmul ho a zase byl ten tam. Poté, co Itachi Deidaru našel, Užili si párek atrakcí až nakonec nasedli na Ruské Kolo.,, Jé podívej, támhle je naše škola." Ukázal na místo svou drobnou ručkou a zachichotal se. Všichni dole mu připadali tak směšný. Malý jako skřítci. Přesně nahoře se kolo zastavilo.,,Co se děje?" Nechápavě se ohlížel ze strany na stranu modroočko.,, víš, Deidí, už dlouho ti chci něco říct, ale až teď jsem dostal odvahu. Víš já…víš já…já…" Koktal Itachi. Zavřel oči, zase to neřekne, zase to pokazí.,, Jů"Uslyší. Otevře oči a pousměje se, takže Pein nakonec nezklamal. Nad poutí se vznášela vzducholoď, na které bylo napsáno,,Miluju tě deidaro!!" Deidara zkameněl, až po dlouhé chvíli se odvážil podívat na svého společníka. Oba byli rudý až za ušima.,, J…je …to pr..avda?"Musel se přemáhat mladší, aby vůbec něco vyslovil.,,Já…víš…ano. Deidaro…miluju tě." Vydechl a naklonil se k Deidarovi. Zadíval se mu do očí a uviděl tam lásku, lásku k němu. V jeho očích se dá číst jako v knize. Itachi už na nic nečekal a jemně otřel své rty o ty jeho. Deidarovi chvilku trvalo než si uvědomil, co Itachi dělá. Vždyť on ho právě líbá, líbá ho, na tohle celou dobu čekal. Obmotal ruce kolem jeho krku a neobratně začal polibek oplácet. Itachiho zavalila vlna štěstí, vždyť i ty nesmělé a nedokonalé polibky jsou k nezaplacení, byl si plně vědom toho, že je to Deidarův první polibek.,,Děkuju" Špitl Deidara, když se oddělili.,,A za, co?"Nechápal starší.,,Za nejlepší valentýn v mém životě."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

byla si tu?

Hai

Komentáře

1 Taya Uchiha Taya Uchiha | Web | 15. února 2012 v 14:39 | Reagovat

Hanako to se ti povedlo!! 8D*

2 Hanako Hyuuga Hanako Hyuuga | E-mail | Web | 15. února 2012 v 15:10 | Reagovat

děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Arigato za návštěvuSmějící se