Červen 2012

Král hradu

30. června 2012 v 12:03 | Hanako Hyuuga
To je co... Jsem tu dva dny za sebou :-). Pustila jsem si Nightwish a sesmolila jsem tohle, co budu povídat, je to divné, krátké, ale mě se to celkem líbí.

Výkresy

29. června 2012 v 13:10 | Hanako Hyuuga |  Manga-obrázky
Ahojte lidičky. nějak jsem se rozhodla, že vám sem dám nějaké moje kresby, které mám v počítači. Jsem s nimi celkem spokojená a doufám, že se vám budou líbit. Nezapomeňte hodně pít a mazat se opalovacím krémem, protože ty horka jsou skoro až k nevydržení :-)
Když se teď tak dívám, téma týdne je čokoláda...
Moje nejoblíbeňejší je hořká čokoláda, ale mám ráda i mléčnou. Bílou moc nemusím, ale taky mi nevadí. Mám ráda Milku, oreon....jejich strašně moc. Horká čokoláda je taky fajn, protože kafe nepiju...
Téma týdne bychom měli a teď ty obrázky...

You are my Angel 7

14. června 2012 v 19:02 | Hanako Hyuuga |  you are my Angel
Tak tady máte další díl povídky. Konečně nám ve škole uzavřeli klasifikaci, jen poslední test zítra a už budu mít zase na pár tejdnů pokoj. Doufám, že to všichni stíháte, je to docela makačka, když chcete mít jakž, takž známky v cajku.
Rozhodla jsem se, že tu povídku už začnu směrovat zase dál, protože se mi zdá, že se to takové nijaké, mám v plánu spoustu věcí a tak to tam už musím začít vměstnávat...Užijte si dílek.

zatracenej internet!!

5. června 2012 v 21:47 | Hanako Hyuuga
Lidičky,
moc, moc se omlouvám, že sem vůbec nic nepřidávám, ale jelikož nám prostě nefunguje itnernet, tak ani nemůžu. Internet funguje jen na tři možná čtyři minuty v týdnu a já to vždycky nějak nevychytám, doufám, že sem nepřestanete chodit. Všechnu eletriku budeme opravovat koncem června takže by to potom mělo být okej.
Jinak, přiznejte se, kdo byl v sobotu na Okoři, co. Já tam byla a bylo to super. Nejvic jsem se těšila na Mandraži. byli úžasní, okouzlující a prostě super. Pokud příště stihnu internet prochu dřív než teď, dám sem nějakou povídku. Zatím se mějte...
Arigato za návštěvuSmějící se