Duben 2014

The Last Note díl 33.

20. dubna 2014 v 23:14 | Hanako Hyuuga |  The Last Note
Další díl!! :D :D to koukáte... jo, dneska jsem nějaká akční. Nabarvila jsem vajíčka, ušila pláště na soutěž a napsala kousek povídky. Nevím, i když jsem si připadala, že jsem čas využila jenom flákáním, tak to byl docela v pohodě den. Večer grilování a hraní na bicí, prostě pohoda.
Doufám, že se vám bude dílek líbit :3

První vystoupení

15. dubna 2014 v 10:05 | Hanako Hyuuga |  Kecííííí! (převážně Ami)
Čáááágo :D
Hej, je to přesně týden od našeho úprvního vystoupení a musím říct, že jsem na všechny hrozně pyšná, že to takhle dobře zvládli, i přes zhoršené podmínky.
Tancovali jsme a zpívali Very Good (Block B). Nejprve se ukázalo, že nemáme dostatek mikrofonů a to nás ujišťovali, že je mít budou.... Měli jeden... Ten asi minutu před naším vystoupením přestal fungovat ( zvláštní, že hned po našem výstupu zase začal)... měli tak naštěstí ještě jeden, ale ten nebyl bezdrátovej a ten drát byl asi jenom metr a půl dlouhý. Takže to dopadlo tak, že jsme se zabíjeli o kabel z mikrofonu a zapomínali text a kroky... Texty si nikdo nevšiml, protože až na pár vyjímek nikdo nevěděl, že zpíváme v Korejštině :D :D Ami si tam vymyslela krásná nová slova :D
Potom jsme měli ještě jedno vystoupení a to jsem byla a doufám, že všichni byli spokojení, protože se nám to povedlo.
Mám tu pro vás několik fotek, protože moje sestřenka neumí natáčet na foťák (ona neumí ani fotit) :D
Tady jsou nějaké fotky, ale víc jich je v cosplayi.

The Last Note díl 32.

9. dubna 2014 v 21:20 | Hanako Hyuuga |  The Last Note
Čauky, Já se moc, moc, moc, mocinky moc omlouvám, že jsem tu tak dlouho nebyla, ale mám hrozné nervy ze školou a věci, které ani nemají snad žádné řešení, takže to asi dopadne hodně špatně. Ani nechci pomyslet jaké to bude mít následky. Nemůžu se s tím nikomu svěřit, protože nikdo nerozumí mím pocitům. Mám pocit, že se mi už i nejlepší kamarádky oddalují. Vím, že je to asi moje vina, ale vážně netuším, jak mám změnit to, jaká jsem. Vím, že byste mi asi řekli, že se nemám měnit, ale já je prostě nechci ztratit.
No nic, nebudu vás tu zatěžovat a radši si přečtěte další díl. :3
Arigato za návštěvuSmějící se